Як підготуватися до школи в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Діти зазвичай охоче готуються до школи. Можливо процес навчання і не для всіх цікавий, проте покупка шкільного приладдя – це найулюбленіший процес для будь-кого. Проте інколи батьки не завжди знають, який ранець корисний дитині, а на який не варто і дивитися. Чи якою ручкою варто дитині писати. Власне, наведемо декілька порад, які стануть корисними у цій нелегкій справі – підготовці до школи

  Перш, ніж відправлятися за покупками, поцікавтеся про специфічні вимоги у класного керівника дитини. В одних школах дітям з перших днів дозволяють писати кульковими ручками, в інших до третього класу можна використовувати лише пір’яні. Уточніть "правильний" колір чорнила. Те ж стосується і шкільної форми.

  Рюкзак – постійний супутник школяра. Віддайте перевагу такому, який би сподобався дитині, і був виключно зручним. Але пам’ятаєте: все одно на майбутній рік будете купувати новий. Адже навіть якщо рюкзак прекрасної якості, для дитини він морально застаріває.

  Віддайте перевагу саме рюкзаку, адже, на думку лікарів, портфелі та сумки можуть стати причиною проблем з хребтом, нирками. Ходити з рюкзаком медики радять до кінця 3-го класу. Він повинен подобатися маленькому учневі, бути легким, міцним і добре зберігати форму. Кращий матеріал – легко миється і непромокальний, який не розтріснеться від морозу і механічних впливів. Отже, не купуйте річ шкірзамінника. З недорогих матеріалів підійдуть щільна синтетика.

  Лікарі рекомендують придбати виріб з ортопедичною спинкою або щільною зі спеціальною пружною прокладкою для захисту хребта. Лямки – не менше 4 см, з невеликим вигином і з регульованою довжиною, оббиті додатковим шаром матеріалу, міцні і надійно простроченні. Застібки на них повинні бути надійними, але не дуже тугими, а ручка – зручною і міцною. Врахуйте, що ширина рюкзака не повинна перевищувати ширину плечей дитини. Висота – не більше 30-35 см.

  Нехай у рюкзака буде побільше кишень та два відділення всередині: тоді бутерброд, яблучко чи бананчик буде знаходитись подалі від книжок і зошитів.

  Вміст диво-рюкзачка:

  1. Щоденник. Чим менше в ньому будь-якої непотрібної інформації, яку останнім часом люблять розміщати виробники, тим краще. У щоденнику не повинно бути нічого, що відволікало б від занять.

  2. Зошити на 12 аркушів, в клітку і в косу лінійку. Нехай дитина вибере сам – адже йому у них потім писати. Папір має бути ідеально рівною, матовою білою або кольору слонової кістки – вона найбільш безпечна для очей. Не забудьте про папку для зошитів і папки для праці.

  3. Пенал має бути як можна міцніше і жорсткіше: в м’якому вміст може зламатися. Прекрасні пенали, з тримачами гумками, які можна заповнити олівцями та ручками.

  4. Ручки: фіолетові чорнильні або сині кулькові, зелені плюс пари інших кольорів – красиво підкреслювати. Не купуйте першокласнику товсті або ребристі ручки, щоб уникнути мозолів. Найкраща – та, у якої є гумова накладка в основі.

  5. Кольорові і звичайні олівці – краще середньої твердості, твердими важче малювати і писати, а більш м’які погано стираються. 12-18 кольорів цілком достатньо.

  6. Ластик – краще 3-4 шт. Нехай вони будуть великими, щоб було зручно тримати в руці. Не забудьте про точила.

  7. Все для фізкультури: сумка для спортивного костюма та взуття.

  8. Необхідну канцелярію для уроків праці: альбом для малювання, фарби, пластилин, кольоровий папір і картон.

  Чи не перевантажили малюка?

  Існують певні гігієнічні нормативи ваги шкільної сумки з вмістом для кожного віку.

  1-2 класи (дитині 7 років) – 1,5 кг;

  3-4 класи – 2,5 кг;

  5-6 класи – 3 кг;

  7-8 класи – 3,5 кг;

  9-11 класи – до 4 кг.

  Порожній рюкзак повинен важити 500 -800гр. Вага ранця з вмістом не повинен перевищувати 10% від маси тіла, стверджують педіатри. Ортопедів ж ще більш категоричні: на їхню думку, вага повинна бути ще менше – не більше 1 кг 200 гр..

  В Івано-Франківську перераховане шкільне приладдя можна купити в магазині канцтоварів "Від А до Я", що знаходиться в місті Івано-Франківську по вул. Тичини 1 а. Якщо виникнуть додатково питання, кваліфікований персонал прийде на допомогу. У цьому магазині можна буде не тільки зручно закупитися, але й запропонувати дитині вибір товару "від а до я". 

  (Visited 96 times, 1 visits today)
 • 180x150