Лижі врятують Карпати, – Федерація лижного спорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До заявкового документа Львова на проведення зимової Олімпіади 2022 року планують включити Боржаву. Про це розповів член президії Федерації лижного спорту Закарпаття Василь Гісем.

  Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської міської ради.

  «Боржавські полонини – унікальний природний регіон в Україні. Тут сам Бог велів створити сучасну базу для занять зимовими видами спорту. Я не втомлююсь повторювати – як гуси врятували Рим, так і лижі врятують Карпати», – прокоментував наміри включити Боржаву до заявкового документа Львова на проведення зимової Олімпіади 2022 року член президії Федерації лижного спорту Закарпаття Василь Гісем.

  За словами Гісема, у спортивному сенсі Карпати – це цілина в центрі Європи. Це потенціал, який необхідно розвивати та який потребує інвестицій.

  «Проведення зимових Олімпійських ігор у регіоні означає розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, яка в кінцевому результаті, залишиться для нас. Окрім створення нових робочих місць, мова йде про підготовку висококласних фахівців у сфері гостинності та операційного менеджменту. Відтак, за право провести «білу» Олімпіаду варто боротися», – вважає Василь Гісем.

  Нагадаємо, 5 червня 2013 року президент Янукович призначив віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула головою оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення у 2022 році Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні. Перебуваючи в червні у Львові, Вілкул заявив, що підготовка до Олімпіади 2022 року в Західній Україні дає шанс на розвиток інфраструктури, який буває раз на сто або й на тисячу років. Змагання планують проводити у Львові, Тисовці (Львівська область) та Боржаві (Закарпатська область).

  Як повідомляв ZAXID.NET, 9 вересня 2012 року уряд затвердив техніко-економічне обґрунтування Національного проекту «Олімпійська надія – 2022». Столицею майбутньої Олімпіади визначено місто Львів.

  Додамо, що ДП «Олімпійська надія – 2022» 1-2 жовтня 2012 року уклало угоди на розробку техніко-економічного обґрунтування створення спортивно-туристичної інфраструктури в Карпатах для проведення зимових Олімпійських ігор. Вартість угод становила 821 тис. євро. Підготовку до Олімпіади-2022 внесено у національні проекти.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150