Ігор Зварич говорить, що у роботі промислових підприємств області є позитивні тенденції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У січні-вересні цього року в області зросли обсяги виробництва харчових продуктів і напоїв, випуску одягу і текстильної продукції, гумових і пластмасових виробів. Про це на засіданні колегії облдержадміністрації, інформуючи про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 9 місяців 2013 року, повідомив директор департаменту економіки-заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич.

  За словами Зварича, завдяки виконанню Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та ВАТ «Лукойл» у вересні було відновлено роботу виробництва поліетилену на базі ТОВ «Карпатнафтохім».

  «У третьому кварталі тут доукомплектовано технологічні лінії обладнанням для випуску профілів дверної групи, що дозволило розширити асортимент виробів з полівінілхлориду до 40 найменувань, які використовуються для потреб будівельної галузі та житлово-комунального господарства», – зазначив Ігор Зварич, також акцентуючи увагу на позитивних тенденціях розвитку інших промислових підприємств краю, зокрема, ПАТ «Івано-Франківськцемент», ВО «Карпати», ТОВ «Електролюкс».

  Серед проблемних питань – зменшення індексу промислової продукції, який за 9 місяців цього року склав 92,2 відсотка. Ігор Зварич пояснив це тривалими простоями ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та зупинкою ТОВ «Карпатнафтохім».

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150