“Лукойл” готовий відновити виробництво на “Карпатнафтохімі” в повному обсязі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На нафтохімічному підприємстві "Карпатнафтохім" (дочірня структура "Лукойлу", Калуш, Україна) з сьогоднішнього дня забезпечена механічна готовність обладнання для відновлення виробництва на виробництвах полівінілхлориду (ПВХ), а також хлору і каустику. Про це повідомила прес-служба "Лукойлу".

  Вироблення товарного ПВХ, згідно із затвердженим на місяць марочним асортиментом, розпочнеться з 7 листопада 2013 р. Пуск виробництва етилену на підприємстві намічений на грудень 2013 р.

  Крім цього в даний час на виробництві етилену і в сировинному парку підприємства ведуться роботи, спрямовані на збільшення обсягів прийому, зберігання і переробки газової сировини.

  У вересні 2013 р. на підприємстві було відновлене виробництво поліетилену.

  Як раніше повідомлялося, виробництво етилену, поліетилену, вінілхлориду, каустичної соди, хлору та суспензійного ПВХ було припинено у вересні 2012 р. у зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку нафтохімічної продукції.

  У квітні 2013 р. Кабінет міністрів України і "Лукойл" підписали меморандум про реалізацію низки заходів для виведення підприємства на рентабельний рівень виробництва.

  ТОВ "Карпатнафтохім" – одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України. Компанія – єдиний виробник суспензійного полівінілхлориду. В даний час підприємство здатне щорічно виробляти 300 тис. тонн полівінілхлориду, 200 тис. т каустичної соди, близько 180 тис. т хлору, а також 250 тис. т етилену і 100 тис. т поліетилену.

  РБК

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150