Росія не відмовлялася від продукції Івано-Франківського м’ясокомбінату – дирекція підприємства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат" спростовує інформацію про обмеження Росією поставок мороженої яловичини його виробництва.

  Про це Укрінформу повідомив заступник директора підприємства Олег Туз.

  "Скарг і заборон з Росії у нас не було. Поставки продукції здійснюються у звичному режимі", – сказав Туз.

  ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат" здійснює великі поставки морожених туш яловичини в Росію. Для цього підприємство виробило систему безпеки харчових продуктів, а російські партнери неодноразово приїжджали на комбінат. Востаннє вони перебували на підприємстві 4 листопада. Тоді й посилили контроль за продукцією, зазначили харчовики.

  За інформацією ЗМІ, Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії ввела тимчасові обмеження на поставки мороженої яловичини з ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат" через перевищення мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів. На думку фахівців, ці мікроорганізми є нічим іншим, як брудом, який міг інфікувати туші під час їх перевезення чи транспортування. Експерти запевняють, що ці мікроорганізми щезають при обробці м’яса та під час приготування їжі.

  Ще однією засторогою фахівці називають плутання номерів постачальних компаній, які вони отримують для експорту продукції до Росії. Так номер ПАТ "Івано-Франківський м’ясококомбінат" могли просто переплутати з вихідними цифровими даними іншого постачальника харчової продукції для Росії.

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150