Ліхтенштейн, услід за Швейцарією і Австрією, заморозив банківські рахунки Януковича і його оточення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Директор Управління фінансової розвідки князівства Даніель Телесклаф заявив, що список в точності повторює той, що був поширений раніше 28 лютого урядом Швейцарії.

  Про це повідомив директор Управління фінансової розвідки князівства Даніель Телесклаф, передає ИТАР -ТАСС.

  За його словами, таке рішення було прийняте "влід за подібною мірою швейцарського уряду, що вступила сьогодні в силу".

  "Всі особи, які мають у розпорядженні рахунки знаходяться в списку людей, зобов’язані негайно заявити про них в Управління фінансової розвідки",- додав він.

  За словами Телесклафа, список в точності повторює той, що був поширений раніше 28 лютого урядом Швейцарії.

  В управлінні пояснили , що на даний момент складно сказати, який обсяг коштів зазначених осіб перебуває в банках князівства: "Це буде ясно наступного тижня, коли банки проведуть перевірку і відзвітують перед нами" .

  Швейцарський фінансовий регулятор FINMA. у свою чергу повідомив, що заморозив рахунки колишнього президента Загалом у документі є прізвища 20 осіб, зокрема:

  Колишнього президента України Віктора Януковича, його сина Олександра Януковича, екс-прем’єра Миколи Азарова, екс-голови адміністрації президента Андрія Клюєва, заступника голови фракції Партії регіонів Сергія Клюєва, колишнього віце-прем’єра Сергія Арбузова, екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової, губернатора Харківської області Михайла Добкіна, мера Харкова Геннадія Кернеса, екс-генпрокурора Віктора Пшонки, депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко, екс-міністра юстиції Олени Лукаш, колишнього голови МВС Віталія Захарченка, колишнього міністра фінансів Юрія Колобова, екс-міністра інфраструктури Володимира Козака, міністра доходів і зборів Олександра Клименка, колишнього депутата від Партії регіонів Бориса Колеснікова, колишнього міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького та голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

  Також стало відомо, що влада Австрії заморожують рахунки 18 колишніх топ- чиновників в австрійських національних банках на вимогу Києва .

  Ipress

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150