Службові особи ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» заподіяли державі збитки на суму майже 600 тис грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження відносно службових осіб ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) та ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна) КК України.

  Як повідомляє прес-служба прокуратури Західного регіону України
  з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері було встановлено, що упродовж грудня 2010 – січня 2011 років службовими особами вказаного державного підприємства від Товариства з обмеженою відповідальністю прийнято на папері фактично не виконані роботи з ремонту та реконструкції нерухомого майна на суму 582 тисячі гривень.

  Як повідомив начальник відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури регіону Євген Гладій, у зв’язку з несплатою за нібито виконані роботи ТОВ звернулось до підприємства з позовом про стягнення заборгованості, що може призвести до примусового відчуження нібито відремонтованого майна – автомийки – та незаконного зайняття земельної ділянки, площею 1,9 га, на якій воно розташовано.

  Задля захисту інтересів держави прокуратура здійснила вступ у розгляд вказаної справи.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150