Eurocontrol: Польоти над Сходом України повністю зупинені

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Україна попередньо закрила повітряний простір, в якому зазнав аварії малайзійський авіалайнер. Проте, на висоті, яку використовував Боїнг, рух було дозволено, повідомило агентство Eurocontrol, метою якого є спостереження за авіасполученням над Європою.

  "Відповідно до наших даних, літак летів в коридорі 330 (на висоті 10 тис. м), коли він зник з екранів радарів. На цій висоті коридор було відкрито, українська влада раніше закрила коридор до рівня 320", – йдеться в повідомленні агентства.

  "Після аварії українська влада повідомила Eurocontrol про закриття всіх маршрутів для польотів над східною частиною України в зоні дії Дніпропетровського інформаційного регіону про польоти. Eurocontrol відтепер не приймає ніяких заявок на використання цих маршрутів. Вони залишаються закритими аж до попереднього повідомлення", – зазначають у прес -службі агентства.

  "Європейський кризовий авіаційний відділ розпочав роботу для відповіді на виклики, пов’язані із закриттям повітряного простору", – повідомляє Eurocontrol.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150