Нові iPhone 6 Plus доведеться чекати не менше 3-4 тижнів за попереднім замовленням

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Компанія Apple відкрила прийом онлайн-замовлень на нові iPhone 6 і iPhone 6 Plus в країнах "першої хвилі", і терміни очікування деяких моделей вже зрушили на 3-4 тижні від дати офіційного старту продажів. Про це свідчить інформація на сайті Apple Store.

  Смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus були представлені у вівторок 9 вересня, а з п’ятниці 12 вересня покупці в США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Гонконзі, Японії, Пуерто-Ріко, Сінгапурі та Великобританії отримали можливість оформити попереднє замовлення на пристрій. Офіційні продажі нових iPhone в магазинах Apple Store в цих країнах почнуться з 19 вересня.

  Проте вже в ході першого дня попередніх замовлень терміни очікування і доставки деяких моделей змістилися на кілька тижнів. В США iPhone 6 в сріблястому або золотистому корпусі з контрактом оператора доведеться почекати 7-10 робочих днів, аналогічний термін очікування доставки пропонується для смартфона без контракту в тих же кольорах і 16 гігабайтами пам’яті. Також користувачам доведеться почекати 7-10 днів до отримання всіх модифікацій iPhone 6 в темно-сірому корпусі без контракту.

  Як і прогнозували раніше аналітики, більший дефіцит спостерігається з більш великими моделями iPhone 6 Plus з діагоналлю екрана в 5,5 дюйма. В США моделі у всіх кольорах корпусу і з будь-яким доступним об’ємом пам’яті з контрактом або без контракту оператора доведеться чекати 3-4 тижні від дати початку продажів.

  Схожа ситуація спостерігається в Європі – у Великобританії терміни очікування моделей iPhone 6 з 16 і 128 гігабайтами пам’яті у всіх кольорах корпусу за попереднім замовленням складають 7-10 робочих днів, а версію з 64 гігабайтами доведеться почекати 3-4 тижні. Для смартфона iPhone 6 Plus у всіх можливих варіаціях час очікування становить 3-4 тижні.

  «Користувачі дуже активно відреагували на iPhone 6 і iPhone 6 Plus, ми зафіксували рекордне число попередніх замовлень в перші години», – сказала виданню The Wall Street Journal представник Apple Труді Мюллер. Незважаючи на динамічні строки, прийом попередніх замовлень компанія поки не припиняється.

  В США iPhone 6 коштує від 199 доларів з контрактом і від 649 доларів без контракту, iPhone 6 Plus – від 299 доларів з контрактом і від 749 доларів без контракту стільникового оператора.

  В Україні вартість Apple iPhone 6 складе від 16 тисяч гривень, ціна на iPhone 5S знизиться до 9 тисяч гривень. 

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150