Юрій Бабій: Субвенцію понад 16 млн. гривень надано Урядом Арсенія Яценюка Івано-Франківській області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 4 листопада, під керівництвом Юрія Бабія відбулося чергове засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

  За словами голови комісії Юрія Бабія, на порядку денному комісії ключовим питанням для нашої області й надалі залишається тема газу.

  "Особливо це стосується енергоефективності бюджетних установ області. Зайве нагадувати про кризову ситуацію щодо постачань газу в Україну, – говорить Юрій Бабій. – У рамках програми Уряду Арсенія Яценюка соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році передбачено субвенцію Івано-Франківському обласному бюджету в сумі 16 067 тисяч гривень, що спрямовані для заміни газових котлів в бюджетних установах області на альтернативні види палива".

  Окреме протокольне доручення було дане Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА взяти на особистий контроль відновленню дорожнього покриття на вулиці Польова у місті Івано-Франківську, де знаходиться митний термінал. На це ще у травні 2014 року було виділено 1,5 млн. гривень, проте через відсутність тендеру кошти досі не освоєні. Варто згадати, що даний термінал у проміжку 2013-2014 років перерахував до державного бюджету понад 714 млн. гривень. Проте неякісне дорожнє покриття змушує суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності здійснювати митне оформлення вантажу в сусідніх областях, що різко знижує економічну привабливість області.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150