Фіскальні органи Прикарпаття підписали меморандум про співпрацю з територіальним відділенням Асоціації платників податків України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Василь Шайда та Голова ради Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в області Ігор Вінтонюк підписали меморандум про партнерство та співробітництво, а також план спільних дій на 2015 рік.

  Про це повідомили прес-службі Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

  Як зазначили у фіскальній службі, метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової та митної політики, контролю за додержанням податкового і митного законодавства та запобігання правопорушенням у сфері податкових та митних відносин як з боку ДФС, так і представників бізнесу.

  Сторони зобов’язались докласти усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників.

  Згідно підписаних документів фіскальні органи та відділення Асоціації платників податків співпрацюватимуть з питань підготовки пропозицій щодо удосконалення та спрощення податкових та митних процедур, організації масово-роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи. Особливу увагу приділено співпраці задля подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими та митними органами, розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування та митного оформлення.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150