«Roshen» буде належати Порошенку до кінця війни

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кондитерська корпорація «Roshen» досі належить Петру Порошенку попри його президентський статус. Причиною цьому є те, що ніхто з інвесторів не хоче займатися бізнесом у державі, де іде війна. Саме так Президент України пояснює свою подальшу приналежність до підприємницької діяльності. Разом із тим Порошенко запевняє, що прискорити процес продажу корпорації не має права, про що зазначено у підписаному договорі із компанією «Rothschild». 

  Петро Порошенко заявив, що корпорація «Roshen» буде продана без проблем тоді, коли в Україні закінчиться війна. Президент натякнув, що зупинити бізнес-діяльність не дає Росія. Разом із тим промовчав, що має акції в РФ, а це значить, що офіційно сплачує податки країні-агресору, спонсоруючи тим самим російську армію.

  «Я впевнений, що процес піде швидше, якщо в Україні буде мир і в країну прийдуть інвестори. Тому що під час війни ніхто в країну приходити не хоче, в тому числі і покупці», – сказав Порошенко. З його слів, дуже «складно знайти людину, яка більше зацікавлена в тому, щоб виконати обіцянку і продати «Roshen».

  У своє виправдання Президент додав: «Я на роботі 18 – 20 годин на добу, – це не дозволяє мені, фігурально висловлюючись, встати на базарі, і торгуватися».

  Зазначимо, на початку цього року фабрика «Roshen», яка знаходиться в російському місті Липецьк, почала працювати на повну потужність. Тепер кондитерська корпорація виготовляє не лише цукерки і шоколадки, а й вафельні трубочки у шоколадній глазурі із молочною помадкою.

  ПУ

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150