Доходи українців скоротилися майже на чверть

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У першому кварталі 2015 реальний наявний дохід українців, визначений з урахуванням цінового фактора, зменшився на 23,5%. Про це свідчать дані Державної служби статистики.

  Як наголошується, в першому кварталі в порівнянні з відповідним періодом попереднього року номінальні доходи населення зросли на 6,2%.

  "Наявний дохід, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 4,2%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактора, зменшився на 23,5%", – повідомляє Держстат.


                  
    

  Згідно з даними відомства, наявний дохід у розрахунку на одну людину за перший квартал склав 6297,6 гривень, що на 276,4 гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

  "Витрати населення в першому кварталі 2015 у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року збільшились на 12,4%. Приріст заощаджень склав 2104 млн гривень", – йдеться в повідомленні.
                     
    

  Дані наведено без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони АТО.

  Нагадаємо, глава Мінфіну Наталія Яресько раніше заявила, що індексація зарплат і пенсій відбудеться без друку додаткових грошей до грудня.

  Зазначимо, з початку року заборгованість із зарплат в Україні зросла більш ніж на третину (37,2%) і склала 1811 млн гривень.

  Корреспондент

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150