Готуємося до зими. Міненерго розробило графік відключень світла

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міненерго розробило графік погодинного відключення електроенергії на зиму. Про це під час круглого столу сказав заступник міністра Олександр Светелик, передає УНН.

  За його словами, в цьому сезоні відключення відбувалися дуже хаотично, тому міністерство розробило графік на наступний рік.

  "Те, що ми готуємо на цю зиму, ми назвали графіки погодинного відключення. У нас розроблена методика, по якій ми складаємо такі графіки, які б дозволили нам залучити наших споживачів у допомозі регулювання графіка", – сказав Светелик.

  Він також зазначив, що міністерство має попереджати обласні державні адміністрації про такі відключення за 3 дні до застосування цих графіків.

  "Ми повинні обов’язково всім повідомити, у скільки ми будемо відключати той чи той район", – зазначив заступник міністра.
  Водночас він зауважив, що це вимушений захід, і висловив сподівання на те, що її не доведеться застосовувати.

  Нагадаємо, що під час минулого опалювального сезону дефіцит потужності та електроенергії в енергосистемі виник у зв’язку з аварійним відключенням енергоблоків на електростанціях через відсутність палива і пошкодження обладнання енергоблоків.

  Наприкінці вересня 2014 року по всій країні відключали світло, але тоді такі акції не стали систематичними і швидко закінчилися.

  З 1 грудня 2014 року графіки аварійних відключень електрики ввели в усіх областях.

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150