Чотири громади Тисмениччини реалізують проекти з енергоефективності

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник днями провів нараду із сільськими головами населених пунктів, які беруть участь у реалізації Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

  В ході зустрічі обговорили стан впровадження мікропроектів та проблемні питання, з якими стикаються ініціативні громади в ході їх реалізації, інформують у прес-службі Тисменицької райдержадміністрації.

  Чотири територіальні громади працюють над реалізацією проектів з енергоефективності в рамках програми ЄСПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

  У Милуванні реалізовують проект «Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення в с.Милування. Реконструкція існуючої мережі із застосуванням світлодіодних ламп». Його вартість становить 449,996 тисяч гривень, з яких кошти Проекту – 211,75 тис. грн, кошти громади – 23,246 тис. грн, кошти районного бюджету – 215,0 тис. грн. На даний час подано документи в Київ та здійснюється підготовка щодо укладання договору підряду з переможцем (ТОВ «Світлоцентр»).

  Тязівська громада впроваджує проект «Енергозберігаючі заходи в Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів (капітальний ремонт даху, заміна вікон на енергозберігаючі)». Його вартість становить 349,157 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 211,75 тис. грн, кошти громади – 17,457 тис. грн, кошти районного бюджету – 119,95 тис. грн. На даний час подано мікропроектну пропозицію на затвердження в Київ.

  Вільшаниця працює над проектом «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення с.Вільшаниця. Модернізація з використанням ВДЕ (енергія сонця)». Його вартість становить 496,007 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 331,845 тис. грн, кошти громади – 24,8 тис. грн, кошти районного бюджету – 139,362 тис. грн. На даний час подано мікропроектну пропозицію на затвердження в Київ.

  У Побережжі громада втілює проект «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення в с.Побережжя Тисменицького району Івано-Франківської області. Реконструкція мережі з використанням ВДЕ (енергії сонця)». Його вартість становить 439,214 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 317,625 тис. грн, кошти громади – 21,961 тис. грн, кошти районного бюджету – 79,628 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 20,0 тис. гривень.

  На усі запитання щодо етапів впровадження проектів, які цікавили очільників громад, вони отримали відповіді та рекомендації.

   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150