Сільгосппідприємства Прикарпаття отримають часткову компенсацію на банківські кредити

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 вересня перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський провів селекторну нараду з питань фінансового забезпечення збиральної кампанії та державної підтримки суб’єктів агропромислового комплексу у 2015 році.
  У селекторній нараді взяли участь представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

  На Прикарпатті продовжуються осінньо-польові роботи. За оперативними даними зернові і зернобобові культури по всіх категоріях господарств зібрано з площі 121,2 тис. га, намолочено – 545,2 тис. тонн зерна, при середній врожайності 45,0 ц/га.

  Озимі зернові під урожай 2016 року аграрії планують посіяти на рівні не менше, як торік (80,0 тис. га).

  Для забезпечення проведення комплексу осінньо-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами області потреба в коштах складає 687,5 млн. грн. На сьогоднішній день витрачено 365,8 млн. грн., що складає 53,2 відс.

  Використавши банківські кредити для придбання пально-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння та інше, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року № 300 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів" 15 позичальників – сільськогосподарських підприємств подали на розгляд обласної конкурсної комісії 64 пакети документів для отримання часткової компенсації за залученими кредитами на загальну суму компенсації, що становить понад 9 млн. грн.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150