В Україні знизиться ціна на газ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  30 вересня Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо встановлення соціальної ціни на газ для населення. На сьогоднішній день ринкова ціна на газ становить 7 тис. 188 грн.

  Як зазначив глава Кабміну Арсеній Яценюк, газ для малозабезпечених верств населення України газ буде коштувати в два рази нижче ринкової ціни.

  «З 30 вересня 2015 року нашим урядом було прийнято рішення встановити соціальну ціну на газ для населення країни, яке відноситься до категорії малозабезпечених. Для них ми встановили тарифи на рівні 3600 грн. за 200 кубів. Це ціна в два рази нижче ринкової, а різницю покриє держава. У нашому бюджеті для цього виділені кошти», – заявив Прем’єр-міністр.

  Відмітимо, що в Києві відбулося засідання за участю представників газорозподільних станцій з усієї України. Вони мають намір звертатися до уряду, щоб працівникам підприємств були підняті зарплати до конкурентного рівня, а на модернізацію газопроводів Кабмін виділив кошти. Інакше безперебійний опалювальний сезон під загрозою зриву.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150