Ахметова оштрафують за «брудну» роботу заводів Маріуполя

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 26 жовтня влада Донецької області має намір почати перевірки дотримання екологічних норм металургійними заводами Маріуполя. До чорного списку увійшли ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», ПРАТ «Ілліч-Сталь» та «Азовсталь».

  Про це заявив голова Донецької обласної цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає «Преса України».

  За словами губернатора, перевірки почнуться з понеділка 26 жовтня. Таке рішення очільник області аргументував так: «щоб не було звинувачень у політизації цього процесу. Чому кожен день не штрафували ММК ім. Ілліча і Азовсталь».

  За інформацією Жебрівського, Криворізький металургійний завод платить різних екологічних виплат на 250 млн грн, при цьому його потужності в 1,5 менше потужностей маріупольських заводів, які платять 90 млн. грн.

  Нагадаємо, український бізнесмен Рінат Ахметов остаточно отримав контроль над ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» та ПРАТ «Ілліч-Сталь» у 2010 році.

  «Азовсталь» також входить до складу групи «Метінвест», основними акціонерами якої є група СКМ (71,25%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,75%). 100 % акцій СКМ належать Рінату Ахметову.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150