До зведеного бюджету Прикарпаття надійшло майже 1,5 мільярда гривень

Опубліковано:

За січень-лютий 2017 року до зведеного бюджету Івано-Франківщини надійшло 1450,4 млн. гривень податків і зборів, що на 579,5 млн. гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

З них до державного бюджету поступило 797,6 млн. гривень, до місцевих бюджетів – 652,8 млн. гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Надходження до державного бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 579,5 млн. гривень, місцеві бюджети отримали більше на 253,9 млн. гривень.

У розрізі основних платежів до зведеного бюджету надійшло 456,8 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що більше на 169,1 млн. гривень ніж у 2016 році. Із зазначеної суми до місцевої казни надійшло 338,6 млн. гривень податку.

Також забезпечено приріст до відповідного періоду 2016 року рентної плати за користування надрами, якої сплачено 412,3 млн. гривень, що на 210,9 млн. гривень більше ніж в аналогічному періоді 2016 року. Податку на додану вартість, надійшло до бюджету 176,8 млн. гривень, що на 50,9 млн. гривень більше ніж в 2016 році.

Поступлення податку на прибуток підприємств склали 28,8 млн. гривень. Із зазначеної суми до місцевої казни надійшло 3 млн. гривень податку.

З початку року до місцевого бюджету сплачено 107,2 млн. гривень єдиного податку суб’єктами господарювання області, які працюють на спрощеній системі оподаткування. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 43,8 млн. гривень.

Також до зведеного бюджету надійшло 43,4 млн. гривень акцизного податку. З них 43,1 млн. гривень – акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який зараховується до місцевого бюджету.

На підтримку української армії платники податків Івано-Франківщини спрямували 36,3 млн. гривень військового збору.

 

 

 

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ