1,2 мільярди гривень податків сплачено у місцеві бюджети Прикарпаття

Опубліковано:

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини у січні-квітні 2017 року надійшло 1233,7 млн. грн. податкових платежів, що на 375,1  млн. грн. більше  ніж у відповідному періоді 2016 року, – повідомляє в Головне управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 59 відсотків. З початку року цього податку до місцевого бюджету надійшло 737,5 млн. грн., що більше на 266,6 млн. грн. ніж за аналогічний період 2016 року.

Наступними за рівнем сплати стали: єдиний податок – 157,5 млн. грн., що на 59,4 млн. грн. більше, земельний податок – 150 млн. грн. що на 25,5 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Надходження екологічного податку за два місяці поточного року склали 69,7 млн.грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 66,1 млн. грн.

За користування лісом, надрами й водою суб’єкти господарювання  Прикарпаття заплатили до бюджету майже 11,7 млн. грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 10,6 млн. грн. За використання надр місцеві бюджети отримали 2,8 млн. грн. та за спеціальне використання води 2,3 млн. грн.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана