1,2 мільярди гривень податків сплачено у місцеві бюджети Прикарпаття

Опубліковано:

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини у січні-квітні 2017 року надійшло 1233,7 млн. грн. податкових платежів, що на 375,1  млн. грн. більше  ніж у відповідному періоді 2016 року, – повідомляє в Головне управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 59 відсотків. З початку року цього податку до місцевого бюджету надійшло 737,5 млн. грн., що більше на 266,6 млн. грн. ніж за аналогічний період 2016 року.

Наступними за рівнем сплати стали: єдиний податок – 157,5 млн. грн., що на 59,4 млн. грн. більше, земельний податок – 150 млн. грн. що на 25,5 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Надходження екологічного податку за два місяці поточного року склали 69,7 млн.грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 66,1 млн. грн.

За користування лісом, надрами й водою суб’єкти господарювання  Прикарпаття заплатили до бюджету майже 11,7 млн. грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 10,6 млн. грн. За використання надр місцеві бюджети отримали 2,8 млн. грн. та за спеціальне використання води 2,3 млн. грн.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Андрій Карманський

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Андрій Карманський

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський»

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: