Суркіс може продати акції “Прикарпаттяобленерго”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс продає свій пакет акцій у “Тернопільобленерго”, “Прикарпаттяобленерго” та “Львівобленерго”.

  Про це пише сайт Футбол24   посилаючись на джерела в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

  За неофіційною інформацією, Суркіс продає пакети акцій людині, близькій до Адміністрації Президента України. Причиною такого рішення Суркіса називають втрату значних грошових коштів під час націоналізації “Приватбанку”. Крім того, Динамо визнали пов’язаною компанією з Приватбанком, у зв’язку з цим Національний банк України у примусовому порядку списав депозити клубу.

  “Продаючи акції у всіх обленерго, крім Запорізької, Суркіс отримує гарантії повернення втрачених в “Приватбанку” грошей”, – повідомляє джерело, не розголошуючи інших подробиць цієї угоди.

  Негласним підтвердженням цього є рішення Окружного адміністративного суду Києва від 17 травня 2017 року, відповідно до якого “Приватбанк” зобов’язаний повернути особисто сім’ї Суркісів 1,047 млрд грн, а також 266 тис. доларів США та 8 тис. євро в якості не нарахованих процентів за депозитом за період з 22 грудня 2016 року по 22 лютого 2017 року.

  (Visited 91 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *