На Прикарпатті у минулому році громадські організації освоїли понад 60 млн гривень

Опубліковано:

Про результати своєї діяльності за 2016 р. органам державної статистики в Івано-Франківській області прозвітували 1334 керівні органи громадських організацій, або 5,7% їх кількості по Україні.

Загальна кількість членів на обліку цих керівних органів громадських організацій, а також їх відокремлених підрозділів нараховує 73,7 тис. осіб, з них 60,6 тис. (22,4% від загальної кількості) – члени, що перебували на обліку керівних органів, інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Для своєї діяльності керівними органами громадських організацій та їх відокремленими підрозділами упродовж минулого року з різних джерел було отримано 60,1 млн грн, що на 1,3% більше, ніж у 2015 р. Основну частину цієї суми становили надходження від благодійної діяльності – 24,4 млн грн або 40,5% від загальної суми фінансування, з якої надходження від підприємств та організацій України склали 12,4 млн грн, громадян України – 5,6 млн грн, нерезидентів – 6,4 млн грн. З державного та місцевих бюджетів отримано 9,5 млн грн (15,8% від загальної суми надходжень коштів), від членських внесків – 4,4 млн грн (7,3%). Понад третину фінансування (36,4%) склали надходження з інших джерел.

Упродовж 2016 р. громадськими організаціями було використано 46 млн грн, що на 9,8% менше, ніж у 2015 р., з них на оплату послуг –  13,6 млн грн (29,5% від загальної суми витрат), товарів – 5,4 млн грн (11,7%), благодійну діяльність – 4,5 млн грн (9,7%), оплату праці – 3,3 млн грн (7,2%). Витрати на інше використання склали 36% усіх коштів, або 16,6 млн грн. Решту суми було витрачено на сплату податків та обов’язкових платежів, соціальну допомогу та амортизацію.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ