• 180x150
 • За чотири місяці цього року ДФС Івано-Франківщини легалізувало 200 працівників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З метою забезпечення усунення порушень чинного трудового законодавства України, легалізації заробітної плати та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, у січні-травні 2017 року спільно з іншими контролюючими органами проводились перевірки з питань дотримання суб’єктами  господарювання вимог законодавства при використанні у своїй діяльності праці найманих осіб. Про це СТИК повідомили в управлінні податків і зборів фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

  Як зазначили податківці, за результатами вжитих заходів залучено до оформлення належним чином трудових відносин 152 фізичні особи, 40 громадян зареєструвались суб’єктами підприємницької діяльності.

  Також з початку року проведено документальні перевірки  юридичних осіб з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування різного виду виплат, заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів (виплати заробітної плати у “конвертах”, ведення подвійної бухгалтерії, тощо). Перевірками донараховано 1896,9 тис. грн., в т. ч. 1895,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

  Нагадаємо, що до початку роботи працівника власником підприємства, установи, організації чи фізичною особою-підприємцем подається повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби. Повідомлення про прийняття працівника на роботу  подається за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413 одним із таких способів:

  – засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

  – на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

  – на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *