Прикарпатська перспектива: як розвиватиметься область в майбутньому

Опубліковано:

На черговій сесії обласної ради депутати затвердили схему планування території Івано-Франківської області: транспортні магістралі, видобуток природних ресурсів, індустріальні центри, вузькоколійки, розвиток рекреації та багато іншого.

«Галицький кореспондент» з’ясовував, як розвиватиметься область у майбутньому.

Схема планування території області – це основний містобудівний документ регіонального рівня, необхідний для розробки соціально-економічних програм як області в цілому, так і кожного району зокрема, пояснює заступник начальника управління архітектури та містобудування ОДА Ігор Шевчук.

Мова йде про довгострокову перспективу. Дослідну роботу для цього провели фахівці «Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» за тими вихідними даними, які надавали практично всі обласні і районні організації та установи.

Представлений документ можна вважати основоположним при розробці генеральних планів різних населених пунктів нашого краю. Але зібраний у схему матеріал не є каноном – постійно вестиметься моніторинг щодо оновлення його у тій чи іншій галузі.

Рекреація

Специфіка розвитку Івано-Франківщини – рекреаційно-оздоровчий сектор. Чисельність зайнятого у цій сфері населення складає орієнтовно 30%. Щороку цей показник зростає, а кількість закладів охорони здоров’я та відпочинку постійно збільшується. Ми наближаємося до європейських стандартів, наприклад, Австрії та  Франції, де в сфері обслуговування залучено приблизно 40% жителів.

Основні концептуальні моменти розвитку області визначені на схемі відповідними позначками. Можна побачити, що вздовж кількох районів – Долинського, Богородчанського, Надвірнянського та Верховинського – тягнеться гірський хребет. Це та лінія, вздовж якої будуть функціонувати заклади оздоровлення та рекреації.

Для підвищення туристичної привабливості регіону заплановане використання двох вузькоколійок. У Вигоді на Долинщині їздить так званий «Карпатський трамвайчик», аналогічні – передбачені з Надвірної до села Зелена, а також на Рожнятівщині з селища Брошнів-Осада до Осмолоди.

Для подальшого розвитку рекреаційної зони необхідно ліквідувати ту промисловість, яка наразі є небезпечною, наголошує Ігор Шевчук. Зокрема, передбачені заходи для зменшення викидів Бурштинської ТЕС, наразі триває реконструкція фільтрів, обладнання станції. У Калуші невизначеною залишається ситуація з Домбровським кар’єром, окремими зонами. Це село Сівка-Калуська, сам Калуш, адже територія розміщена над гірничими розробками, землі осідають.

Індустрія

Схемою передбачено, що Івано-Франківськ, Коломия та Калуш – активні міста в економічному розвитку, які формують одну велику промислову агломерацію. Основа виробництва – високоточне машинобудування, станкобудування, легка та харчова промисловість.

Водночас ці міста впливатимуть і на інші населені пункти, ледь не на половину області. Зона впливу Івано-Франківська сягає Лисця, Надвірної, Тлумача, де будуть створюватися філії, відділення основних виробничих об’єктів. А це, в свою чергу, означає формування зон для наукового потенціалу, обслуговування, пояснює фахівець.

А ще для обслуговування цих об’єктів передбачається будівництво мережі об’їзних доріг. Одна з таких доріг уже будується в Заболотові. Крім того, будівництво планується в найскладнішому транспортному місці – Делятині, де концентрується велика кількість транспорту. У Долинському районі об’їзна дорога запланована поблизу селища Брошнів-Осада.

Рекомендації фахівців надавалися окремо для кожного населеного пункту. Наприклад, Рогатин розміщений на перетині ряду важливих транспортних артерій. Тут пролягає важлива національна траса М12, яка з’єднує Стрий з Тернополем. А ще – траса Львів-Чернівці. Тож Рогатин є транспортним вузлом, де можна облаштовувати об’єкти придорожнього сервісу: шиномонтаж, мотелі, території для відстою транзитних транспортних засобів. Крім того, місто межує з туристичною зоною «Роксолана», тож на околицях і в самому районному центрі слід передбачати об’єкти відпочинку, заклади оздоровчого характеру.

 

Видобування

Розвиток видобувної галузі є частиною стратегії цілої держави в питанні енергетичної незалежності. На всій території області ведуться геолого-розвідувальні заходи, у перспективі будуть освоюватися Косівський та Верховинський райони. Відтак на схемі, попри відомі родовища в Надвірнянському та Долинському районах, з’являються локальні на Косівщині (Баня-Березів, Нижній Березів), в Яремчанській зоні біля Микуличина. А от розробка родовищ сланцевого газу в цих матеріалах не передбачена.

АПК

Актуальним для області залишається розвиток агропромислового сектору. Продукція, яка виробляється у приватних домогосподарствах, здебільшого постачається у міста краю. Розвиваються й окремі напрямки. У Калуському і Рогатинському районах – свинарство, у Тлумацькому і Городенківському – тваринництво. Зернові культури вирощують у Снятинському, Тлумацькому, Городенківському, Рогатинському районах.

Сполучення

Транспортну мережу області вже реконструюють, розширюючи проїзні смуги та підвищуючи категорії доріг. Територією Івано-Франківщини передбачений транспортний коридор міжнародного значення «Європа-Азія» – автомагістраль, що починається у Франкфурті і закінчується в Алма-Аті. Прикарпаттям ця дорога пройде від Вишківського перевалу через Долинський, Рожнятівський, Калуський і Галицький райони з виходом на Тернопіль. Інша автомагістраль планується у крітському напрямку, вона з’єднає Балканський регіон з Мінськом.

Ще один аспект розвитку транспортного сполучення – перспектива будівництва залізничної колії, яка відповідатиме міжнародним стандартам. Вона йтиме майже паралельно існуючій і зв’язуватиме Варшаву та Бухарест.

На перетині транспортних артерій будуть формуватися транспортні вузли, де передбачається будівництво різного виду обслуговуючих об’єктів, логістичних центрів, об’єктів виробництва та відпочинку. Одним з пріоритетних напрямків розвитку області є відкриття міжнародного переходу в Шибене Верховинського району на територію Румунії.

Всі рекреаційні зони у перспективі будуть об’єднані регіональною дорогою з початком у Мислівці Долинського району. Окрім того, у населених пунктах уздовж річок Дністра, Лімниці, Бистриць та інших запроектовані рекреаційні туристичні зони. Це будуть місця відпочинку як для приїжджих туристів, так і для місцевого населення.

Також заплановане відновлення аеропорту в Косові. Наразі він перебуває у приватних руках, ним користується обмежене коло осіб, є відповідна техніка для обслуговування малої авіації. Нині також триває відновлення Коломийського аеропорту, але це стратегічний об’єкт Міністерства оборони і про цивільну авіацію там поки що не йдеться. Водночас майже у кожному райцентрі заплановане будівництво вертолітних майданчиків – на необхідності функціонування таких об’єктів наголошують працівників служби надзвичайних ситуацій та екстреної медичної допомоги.

Крім того, однією з пропозицій розробників схеми планування території Івано-Франківщини є створення канатної дороги між Яремче та Буковелем на висоті 25 метрів. Необхідність її будівництва пояснюють тим, що нині дорога Мукачево-Львів сильно завантажена, тож для поліпшення ситуації на ній і пропонують збудувати 15-кілометрову канатку.

Поки що все це лише плани, але не виключено, що у найкоротші терміни вони будуть втілені у життя.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана