Від початку року до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 2,3 млрд. грн. податків

Опубліковано:

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини за січень-липень 2017 року надійшло 2271,7 млн. грн. податкових платежів, що на 584,6 млн. грн. більше  ніж у відповідному періоді 2016 року.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 60 відсотків, пише СТИК з посиланням на Головне управління ДФС в області

З початку року цього податку до місцевого бюджету надійшло 1392,8 млн. грн., що більше на 486,8 млн. грн. ніж за аналогічний період 2016 року.

Наступними за рівнем сплати стали: земельний податок – 275,3 млн. грн. що на 43 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року, єдиний податок – 262,4 млн. грн., якого надійшло на 92,2 млн. грн. більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Надходження екологічного податку за січень-липень поточного року склали 143,9 млн.грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 101 млн. грн.

За користування лісом, надрами й водою суб’єкти господарювання  Прикарпаття заплатили до бюджету майже 26,7 млн. грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 16,1 млн. грн. За використання надр місцеві бюджети отримали 5,1 млн. грн. та за спеціальне використання води 5 млн. грн.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ