• 180x150
 • Поляк навчить франківців як залучати кошти за кордоном

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З ініціативи секретаря міськради Оксани Савчук навчальний семінар для освітян Івано-Франківська проведе експерт міжнародної технічної допомоги, менеджера дослідницьких проектів, громадський тренер із Республіки Польща (м. Познань) Бернард Жолиняк.

  Як повідомляє прес-служба міської ради, Бернард Жолиняк  взяв участь у низці курсів та навчань на території Республіки Польща та за кордоном в частині управління культурою, професійного консалтингу у сфері культури, особистого і професійного розвитку, роботи у міжнародних командах, а також в частині міжнародного мистецького обміну.

  Здійснює групові навчання, провів понад 600 навчальних годин у роботі з групою у комерційних проектах, понад 800 годин тренінгів з особистого розвитку (інтерперсонального), веде навчання для громадського сектора (громадські організації, NGO) та адміністративного (Уряди Маршалківські, Органи місцевого самоврядування, Школи, Університети).

  Автор та виконавець близько 83 міжнародних проектів з питань розвитку міжнародних компетенцій, інтеркультурної комунікації, а також компетенцій у сфері громадського діалогу, серед них тренінги з ведення переговорів, медіації, управління командою, будування стратегії у міжнародних проектах. Радник і спеціаліст в частині співпраці органів місцевого самоврядування в міжнародній площині. На сьогоднішній день експерт і координатор проектів Еразмус +.

  «Ще на початку року, проводячи навчальні семінари з конкурсу проектів місцевого самоврядування, який підтримує міський голова Руслан Марцінків та міська рада, ми зрозуміли, що освітяни нашого міста готові освоювати нові знання та активно втілювати не тільки проекти місцевого значення, але й міжнародного. Бажаю усім натхення для продуктивної праці», – зазначила Оксана Савчук.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *