На Прикарпатті за півроку сталося 116 злочинів із незаконною зброєю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час звіту про діяльність головного управління поліції в Івано-Франківській області його начальник Віктор Шкутов на сесії обласної ради поінформував, що зброю на руках законно мають понад 25 тисяч прикарпатців.

  За минуле півріччя правоохоронці задокументували 116 кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї, повідомив Віктор Шкутов. У тому числі 23 – вогнепальної, пише КУРС.

  За його словами, на руках у мешканців Івано-Франківської області на цей час є 25 085 одиниць зареєстрованої зброї. З них 3,5 одиниць – нарізна і комбінована; 14,8 тис. – гладкоствольна; 2,5 тис. – травматична зброя; 3,6 тис. газових пістолетів та 419 одиниць – іншої.

  Скільки може бути в обігу на території Прикарпаття незареєстрованої зброї, головний поліцейський області не конкретизував. Хоч, за статистикою правоохоронців, уважається, що у незаконному володінні може перебувати приблизно 10% від загального обсягу зброї в області.

  Офіційно прикарпатська поліція веде нагляд за 5 магазинами зброї, 7 складами із вибуховими матеріалами (три з них – пересувні), 29 об’єктами дозвільної системи, де зберігається та використовується 1,6 тис. одиниць зброї – в т. ч. 1,2 тис. нарізної, 319 гладкоствольної та 9 одиниць учбової.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *