Кабмін обіцяє погасити заборгованість із виплати зарплат медикам до кінця року

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Українським медикам погасять заборгованість із виплати зарплати до кінця року. Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

  “Уряд запевнив, що погасить заборгованість перед працівниками медичної галузі до кінця року. Станом на 13 вересня 2017 року заборгованість становить 81,7 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, МОЗ уже підготувало проект розпорядження Кабміну “Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році”, який було погоджено ухвалити на найближчому засіданні уряду.

  За словами виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, дефіцит і заборгованість за зарплатами і надалі виникатимуть щороку, якщо парламент не проголосує за медичну реформу.

  “До сьогодні кардинальні зміни у фінансовому забезпеченні фахівців охорони здоров’я не були можливими через застарілу систему управління, оновити яку має медреформа. Без ухвалення відповідних законів парламентом ситуація принципово не зміниться. Саме тому команда МОЗ підтримує прагнення медиків змінити такий стан справ і робитиме все від неї залежне, щоб парламент ухвалив законопроекти №6327 та №6604, необхідні для старту медичної реформи”, – сказала вона, передає ТСН.

  Зазначимо, зранку 19 вересня у центрі Києва тисячі лікарів вийшли на мітинг проти медреформи, поліція перекрила вулицю Грушевського. Медики рушили до урядового кварталу, вимагаючи виплатити їм зарплати та призначити міністра охорони здоров’я. З Прикарпаття на мітинг поїхало 70 медичних працівників.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *