Виробники алкоголю та тютюну поповнили бюджети Франківщини на 13,5 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За 8 місяців 2017 року від суб’єктів господарювання Івано-Франківщини  до місцевих бюджетів надійшло 13,5 млн грн від сплати  за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

  Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

  Як йдеться в повідомленні, це на 0,1 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року.

  Податківці нагадують, що для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами необхідно подати заяву. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату). Ліцензія видається заявникові у разі пред’явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника.

  Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини можуть подати документи для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, отримати ці ліцензії в у 15 Центрах обслуговування платників, в яких надається комплекс інформаційних, консультативних та адміністративних послуг.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *