Підвищені пенсії отримають 330 тисяч прикарпатців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 5 жовтня, під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада щодо перерахунку пенсій.

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської облдержадміністрації, участь у її роботі взяли перший заступник голови ОДА Марія Савка, начальник головного управління Пенсійного фонду в області Надія Павлюк, заступник Івано-Франківського міського голови Богдан Білик.

  За словами Володимира Гройсмана, метою прийняття пенсійної реформи є створення ефективної системи пенсійного забезпечення, яка призведе до підвищення пенсій понад 9 мільйонам українців. Маштабну реформу, за словами Глави Уряду, буде проведено у стислі терміни. І вже цього місяця перерахунок виплат буде здійснено для всіх громадян.

  Зокрема, на Прикарпатті із 360 тисяч пенсіонерів осучаснену пенсію отримають 330 тисяч людей. Підвищення на 100 грн матимуть 35 тисяч осіб. До 1 тис. грн нарахують 62 тисячам жителів області. Ще 23 тисячі людей матимуть пенсії із доплатою до 2 тис. грн, а 10 тисяч – понад 2 тис. грн.

  Окрім того, 215 тисяч пенсій прикарпатців буде підвищено внаслідок зростання прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб із 1 тис. 312 грн до 1 тис. 373 грн.

  Як у фінансовому, так і в технічному та організаційному плані Івано-Франківська область готова до перерахунку пенсій. Тож вже у жовтні жителі Івано-Франківщини отримають осучаснені пенсії.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *