НБУ: “Буковель” не підкоряється менеджменту державного “ПриватБанку” і має бути проданий

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступник голови Національного багку України Катерина Рожкова вважає, що “ПриватБанк” повинен продати значну частину об’єктів нерухомості та інших непрофільних активів.

  “На балансі ПриватБанку знаходиться величезна кількість об’єктів нерухомості та активів, якими державне фінустанова не здатна ефективно управляти. А тому всі вони повинні бути продані”, – зазначила Катерини Рожкова, пише UBR.

  Як зазначає видання, державному ПриватБанку належать гірськолижний курорт Буковель, стадіон “Дніпро Арена”, приміщення телеканалу “1+1” і ряд інших активів.

  “Минулого року при виконанні першого етапу докапіталізації частина активів була взята на баланс банку в рахунок погашення кредитної заборгованості. Серед них Буковель, об’єкти нерухомості та літаки МАУ”, – повідомила представниця Нацбанку.

  Вона зазначила, що Буковель – один з найскладніших активів, який де-факто не підкоряється менеджменту банку, оскільки у банку немає ні людей, ні компетенції, щоб ним управляти, резюмувала Рожкова.

  За її словами, все це – непрофільні активи, за якими після оцінки та інвентаризації буде прийматися рішення про реалізацію.

  У Нацбанку припускають, що продаж активів банку може здійснюватися на майданчиках ProZorro або сетах.

 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *