Податківці Франківщини оштрафували реалізаторів горілки та тютюну майже на 2 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Для зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, за 9 місяців 2017 року працівниками відділу проведено 264 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

  Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за результатами перевірок до суб’єктів господарювання застосовано фінансових санкцій на суму 1,89 млн грн за порушення вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

  Найбільш поширеними порушеннями були роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін – 85 випадків, продаж алкогольних напоїв на розлив суб’єктом господарювання без статусу суб’єкта громадського харчування –  19 випадків, торгівля тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін – 15 випадків, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій – 10 випадків, продаж тютюнових виробів з полиць самообслуговування – 15, а також зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку, роздрібна торгівля тютюновими виробами поштучно та ін.

  Крім цього, встановлено 11 випадків продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку. За вказане порушення до суб’єктів господарювання застосовано штраф у вигляді анулювання ліцензій.

  Загалом станом на 1 жовтня 2017 року прикарпатським СГД видано 7 тис. 96  ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями – 4 тис. 4,  тютюновими виробами – 3 тис. 92.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *