На Буковині прикарпатські податківці конфіскували горілки та тютюну на 1,5 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівники податкової міліції Івано-Франківщини спільно з оперативними підрозділами Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області вилучили підакцизні товари на суму майже 1,5 млн грн.

  Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

  Вилучення відбувалося в рамках операції «Акциз-2017» на території Чернівецької області на підставі рішення суду та в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 статті 204 Кримінального кодексу України.

  Зокрема, правоохоронці виявили та вилучили більше 23,5 тис. пачок сигарет різних торгових марок, понад 800 літрів спирту, близько 900 пляшок горілки різних торгових марок та 39 кг тютюну для кальяну. Також припинено діяльність двох підпільних автозаправних станцій, за результатами яких вилучено 18,5 тис. літрів дизельного пального.

  На даний час вирішується питання про надання вилученим товарно-матеріальним цінностям статусу речових доказів. Досудове слідство триває.

  Операція«Акциз-2017» проводиться з метою попередження схем та припинення каналів незаконного переміщення товарів через державний кордон України, протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, а також посилення державного контролю у вказаній сфері.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150