Гройсман дав вказівку виплатити заборгованість по зарплаті медикам Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні на засіданні Верховної Ради під час “Години запитань до Уряду” виступив народний депутат від Прикарпаття Юрій Соловей.

  Звертаючись до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, нардеп, зокрема, порушив питання критичної ситуації з виплатою зарплат медичним працівникам Прикарпаття, пише Дзеркало Коломиї.

  “Змушений звернутися персонально до Вас, бо, на жаль, попередні звернення до Міністерства охорони здоров’я і Міністерства фінансів залишилися без уваги”, – наголосив Соловей.

  За словами народного депутата, у Снятинському районі медикам виплатили лише аванс за вересень, у Косівському – зарплату за вересень, у Верховинському лише вчора виплатили аванс за жовтень.

  “Прошу Вашої персональної уваги, щоби негайно виправити ситуацію з фінансовим забезпеченням бюджетних працівників”, – звернувся Соловей до прем’єр-міністра.

  Гройсман дав вказівку присутнім на засіданні міністру фінансів і в. о. міністра охорони здоров’я  негайно врегулювати це питання і не допускати надалі виникнення таких проблем, бо жодних об’єктивних підстав для цього нема.

  “Це ваша безпосередня відповідальність. Зробити і доповісти”,  – звернувся Гройсман до міністрів.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150