Контролюючі органи не виявили порушень на Бурштинській ТЕС

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 7 грудня, відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

  Зважаючи на те, що кворуму серед членів постійної комісії не було, чиновники не приймали рішення, а лише обговорили питання порядку денного, пише СТИК з посиланням на прес-службу підприємства.

  Голова комісії Тарас Виноградник зазначив, що «комісія написала звернення до різних органів щодо інвестиційної угоди купівлі Західенерго, куди входить Бурштинська ТЕС , але комісія жодної відповіді не отримала. Чи це повне ігнорування роботи нашої комісії, чи обласної ради наразі сказати не можу».

  За його словами були виїзні засідання депутатів обласної ради та представників громадськості на ДТЕК Бурштинська ТЕС, де всі мали можливість побачити ті роботи, які проводить компанія ДТЕК для покращення екологічної ситуації в регіоні.

  Під час засідання комісії голова Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області Роман Гурський зауважив, що нещодавно проведено аналіз води на території міста Бурштин і всі аналізи відповідають нормам, а солі важких металів відсутні.

  Віталій Гоголь, представник обласної прокуратури, повідомив, що Фонд держмайна жодних порушень умов відчуження пакету акцій ТЕС не виявив.

  Також у ході перевірок екоінспекторами не виявили порушень, які б призвели до шкоди довкіллю. “В нас є інформація територіальної інспекції праці, яка виявила несуттєві порушення, котрі керівництво підприємства зобов’язалося виправити”, – додав прокурор.

  Начальник відділу екології ДТЕК Бурштинської ТЕС повідомив присутніх, що на ДТЕК Бурштинській ТЕС завершується реконструкція енергоблоку №10 в рамках котрої замінено електрофільтр вартістю більше 85 млн грн. Викиди на цьому електрофільтрі зменшаться і будуть становити менше 50 мг/м³, що буде відповідати європейським та українським стандартам.  Це вже третій енергоблок Бурштинської ТЕС, який проходить реконструкцію з заміною електрофільтрів.

  Починаючи з 2012 року, вже два блоки пройшли реконструкцію, де також було замінено електрофільтри і викиди твердих частинок в атмосферне повітря зменшились у 29 разів на кожному електрофільтрі.

  Виноградник запропонував, щоб Бурштинська ТЕС виступила ініціатором зустрічі на території станції, де буде присутній представник громадськості, щоб спільно обговорити питання онлайн контролю за роботою підприємства.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150