Мер доручив погасити борги по зарплатні робітникам Локомотиворемонтного заводу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати Івано-Франківської міської ради звернулись до органів держвлади щодо свавілля навколо Локомотиворемонтного заводу (ЛРЗ).

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер обласного центру Руслан Марцінків.

  Як зазначив мер, місто прийняло рішення про купівлю, двічі взяло участь у відкритому конкурсі, викупило завод, дотрималось усіх вимог Фонду держмайна, але акцій місто так і не отримало.

  «Зараз навіть при найбільшому бажанні не можемо суттєво допомогти підприємству. Звертався особисто до “вповноважених”. Офіційної відповіді немає, а неофіційна відповідь така: якщо зараз дозволити купити Франківську ЛРЗ, то хто завтра заборонить Дніпру купити “Дніпросталь” чи Одесі Припортовий завод?», – повідомляє міський голова.

  Але, за його словами, попри все, він дав доручення тимчасовому керівнику ЛРЗ від міста Руслану Терешку максимально, доки ми можемо це зробити, погасити заборгованість по зарплатні.

  «Сьогодні на сесію прийшов колектив ЛРЗ, вони просять нашої підтримки, і ми просто не маємо права їх залишити. Бо результати роботи заводу під керівництвом міста навіть за ці три місяці помітні. Якщо раніше ЛРЗ виробляв продукції на 800 тис. грн. при потребі у зарплатні понад 1 млн грн, то за жовтень (з новим керівництвом!) – на 1 млн 700 тис. грн, за листопад – 3 млн 300 тис. грн, а за грудень планують подвоїти останній показник. Отож, робіть висновки, з яким керівництвом заводу світить процвітання, а з яким його просто-напросто заженуть у банкрутство», – резюмував Руслан Марцінків.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150