Івано-Франківськ – одне з кращих міст України для іноземних інвесторів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Шість українських міст – Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів та Івано-Франківськ завдяки наявності та вартості кваліфікованої робочої сили, розвиненій інфраструктурі, вартості оренди офісів і зручному географічному розташуванню є кращими містами для створення центрів загального обслуговування (Цоо) і аутсорсингу.

  Про це повідомляється в звіті компанії KPMG, передає UBR.

  Інформація в дослідженні ґрунтується на відкритих даних, опублікованих органами влади відповідних міст на їх сайтах, матеріалах Держслужби статистики, а також матеріалах, наданих регіональними інформаційними агентствами для інвесторів в містах, які є предметом аналізу.

  Ключовими перевагами України для створення Цоо є географічне розташування і наявність значних ресурсів молодий і висококваліфікованої робочої сили, дешева оренда офісів і економічна ситуація в країні.

  Як правило, інвестори шукають локації, в яких витрати на оплату праці контролюються і залишатимуться такими в середньостроковій перспективі.

  Слід зазначити, що середня заробітна плата в Україні, згідно з дослідженням KPMG, становить $ 220 на місяць, що є найнижчим показником в Європі.

  При цьому, за вартістю роботи і оренди офісів Україна має перевагу перед Польщею і Чехією, які раніше були найбільш популярним напрямком для аутсорсингу.

  Зараз проживання в цих країнах стає дорожче, відзначається в дослідженні.

  Україна як майданчик для аутсорсингу також приваблива завдяки безвізовому режиму для громадян США і ЄС, великою кількістю випускників вузів, які володіють іноземними мовами, а також сучасною інфраструктурою цифрових телекомунікацій, яка відповідає всім вимогам інвесторів. До того ж, процедури відкриття та ліцензування бізнесу в Україні мають значно спрощений характер, ніж в ЄС.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150