Близько 2 тисяч калушан отримали роботу у хімічній галузі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями у м. Калуш, у ТзОВ «Карпатнафтохім», відбулися урочистості, присвячені підсумкам виробничої діяльності найбільшого промислового підприємства області, у яких узяла участь перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка.

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-франківської ОДА, Марія Савка під час вступної промови зазначила, що підприємство відновило виробничу діяльність у червні цього року завдяки приходу нових капіталовкладників.

  «Упродовж багатьох років, коли «Карпатнафтохім» було призупинено, основним завданням обласної влади було відновлення роботи підприємства. Коли воно запрацювало, понад 2000 жителів Калуша отримали нові робочі місця. Сьогодні можемо відзначити, що з місяця в місяць підприємство набирає виробничі оберти і вже зараз вийшло на 90% потужності», – підкреслила Марія Савка..

  Слід зазначити, що ТзОВ «Карпатнафтохім» є єдиним в Україні виробником полімерної продукції: поліетилену, полівінілхлориду, продукції, яка дає змогу розвиватися іншим галузям промисловості. 70 відсотків виробів спрямовуються на експорт, що стимулює розвиток економіки краю.

   

  (Visited 163 times, 1 visits today)
 • 180x150