Івано-Франківщина входить до трійки областей, в яких сплачують наймeнше транспортного податку з фізосіб (ІНФОГРАФІКА)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25% найдорожчих автомобілів в Україні, що належать приватним особам та підпадають під оподаткування транспортним податком, зареєстровані у Києві.

  Про це свідчать надходження у січні-листопаді 2017 року до місцевих бюджетів транспортного податку з фізосіб, передає прес-служба Державної фіскальної служби, пише Економічна Правда.

   

  За 11 місяців 2017 року до місцевих бюджетів надійшло понад 121,4 млн грн транспортного податку з фізичних осіб.

  Найбільше цього податку сплатили фізичні особи у Києві – майже 34,9 млн грн, Харківській області – понад 21,6 млн грн та Дніпропетровській області – майже 13,5 млн грн.

  Найчастіше фізичні особи сплачували транспортний податок за автомобілі таких марок, як Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi,  Land Rover та Range Rover.

  Власниками легкових автомобілів – об’єктів оподаткування у 2017 році був 7131 громадянин. У їх власності перебувало 7494 об’єктів оподаткування.

   

  Юридичні особи з початку року сплатили до місцевих бюджетів понад 104,8 млн грн транспортного податку.

  Найбільші суми надійшли від платників, які перебувають на обліку у Києві – майже 18,2 млн грн, Офісі великих платників податків – майже 17,5 млн грн та Дніпропетровській області – понад 7,7 млн грн.

   

   Нагадаємо, з наступного року мито на ввезення автомобілів з ЄС почне поступово знижуватися до нульового значення.

  Варто одразу відзначити, що у 2018 році ставки ввізного мита для нових легкових автомобілів походженням з країн Євросоюзу знизяться несуттєво і на вартість розмитнення майже не вплинуть.

  Крім того, у 2018 році українці зможуть купувати електрокари за нижчими цінами. Це стало можливим завдяки ухваленим змінам до Податкового кодексу.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150