За право торгувати тютюном та горілкою прикарпатські підприємці сплатили майже 26 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З початку 2017 року суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Івано-Франківської області сплатили до місцевих бюджетів 25,8 млн грн  плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

  Про це повідомляє Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

  Податківці нагадують, що видача ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

  Для отримання ліцензії суб’єкту господарювання необхідно подати до контролюючого органу заяву, у якій зазначається  вид  господарської діяльності, адреса місця торгівлі, перелік касових апаратів (для роздрібної торгівлі алкогольними напоями).

  Плата за ліцензії здійснюється щоквартально, рівними частинами, і зараховується до місцевих бюджетів.

  Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини можуть подати документи для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у 15 Центрах обслуговування платників, в яких надається комплекс інформаційних, консультативних та адміністративних послуг.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150