На Франківщині минулого року до банкрутства довели 14 підприємств

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Станом на 1 січня 2018 року в провадженні Господарського суду Івано-Франківської області перебуває 82 суб’єкти підприємницької діяльності, з них 5 державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50%.

  Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

  Наразі в процедурі розпорядженні майном знаходяться 17 підприємств,  в процедурі санації – 7,  в процедурі ліквідації – 58.

  За 2017 рік порушено провадження у справі про банкрутство 14 підприємств області, припинено – 17.

  На виконання Плану перевірок діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), який затверджується наказом Міністерства юстиції України на кожен квартал, проведено 14 планових перевірок діяльності арбітражних керуючих та 8 позапланових перевірок. Винесено 7 розпоряджень про усунення порушень, 4 приписи про недопущення повторних порушень, 4 пропозиції про накладення дисциплінарного стягнення на арбітражного керуючого.

  Проведено 12 нарад з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості по заробітній платі та з питань, які виникають в процедурах банкрутства.

  Працівниками відділу взято участь в 5 засіданнях обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та 11 засіданнях міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150