В інфраструктуру Коломиї інвестували більше 32 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулий рік у м. Коломиї залучили понад 2 млн грн завдяки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для допомоги ОСББ, 300 тис. грн – у рамках проекті співпраці з «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ», спрямовані на встановлення устаткування для зменшення витрат теплової енергії в НВК №9 та 30 млн грн з державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) на будівництво водно-спортивного комплексу H2O.

  Як повідомляє прес-служба Коломийської міської ради, інвестиційна діяльність місцевої влади здобула для Коломиї можливість зробити вулиці більш безпечнішими: у рамках інноваційного компоненту Smart City у Коломиї встановлено ще 14 камер відеоспостереження на суму 476 тис. 534 грн.

  Крім того, у райцентрі облаштуватимуть футбольні поля із штучним покриттям. Завдяки участі у програмі від міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було відібрано 3 проектні заявки Коломийської міської ради щодо будівництву та реконструкції футбольних полів із штучним покриттям. Відтак держава і місто сплачують за футбольні поля у рівних частинах: по 2 млн 171 тис. 593 грн. Наприкінці весни в Коломиї реалізують такі роботи:

  – реконструкція спортивного майданчика біля будинку №248 по вул. Мазепи в м. Коломия Івано-Франківської області – в сумі 1 млн 374 тис. 186 грн;

  – реконструкція футбольного поля із штучним покриттям стадіону «Юність» по вул. С.Петлюри, 11а в м. Коломия Івано-Франківської області 1 млн 498 тис. грн;

  – футбольне поле зі штучним покриттям Коломийської гімназії ім. М. Грушевського по вул. І. Франка, 19 м. Коломия вартістю 1 млн 498 тис. грн.

  (Visited 87 times, 1 visits today)
 • 180x150