Фонд соцстрахування призупинив усі перевірки, крім позапланових

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 1 березня призупинено всі перевірки використання коштів Фонду страхувальниками, окрім позапланових, які здійснюються за погодженням виконавчої дирекції Фонду за результатами моніторингу заяв-розрахунків (за винятком випадків зняття страхувальників з обліку, перевірки за бажанням страхувальника, за рішеннями судових органів).

  Про це зазначив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков під час селекторної наради, повідомляє прес-служба ФССУ.

  Виконавча дирекція Фонду має на меті запровадити нові форми заяви-розрахунку, яку надає страхувальник для проведення фінансування матеріального забезпечення, пропонується створити єдиний документ, яким визначатиметься порядок фінансування страхувальників для проведення виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду.

  Надано доручення керівникам управлінь 11 областей, де Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було впроваджено пілотний проект Єдиного реєстру листків непрацездатності, забезпечити проведення перевірки встановленого програмного продукту в закладах охорони здоров’я, робочих органах виконавчої дирекції Фонду та технічного стану баз даних. За результатами цієї роботи необхідно надати пропозиції щодо можливості обміну інформацією між закладами охорони здоров’я та Фондом, а також стосовно доцільності використання зазначеного Реєстру, достовірності внесених до нього даних та його подальшого впровадження.

 • 180x150