Майже 380 тис. грн. податків додатково сплатять роботодавці Івано-Франківщини, які допустили порушення при виплаті зарплат

 • 180x150
 • Опубліковано:

   

  При проведенні контрольно-перевірочних заходів у січні – березні 2018 року на Івано-Франківщині виявлено випадки виплати окремими роботодавцями заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог чинного законодавства.

  Як наслідок, за результатами документальних перевірок з питань дотримання законодавства при виплаті заробітної плати до бюджету донараховано 377,4 тис. грн., в т. ч. 358,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

  Із загальної суми узгоджених донарахованих сум 78,3 тис. грн. вже надійшло до бюджету.

  Крім цього, за результатами роботи робочих груп з питань легалізації зарплати та зайнятості населення, роз’яснювальної роботи з роботодавцями додатково залучено до оформлення належним чином трудових відносин 38 найманих працівників.

  В ДФС нагадують, що до початку роботи працівника власником підприємства, установи, організації чи фізичною особою-підприємцем подається повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби. Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413 одним із таких способів:-засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150