В бюджеті передбачено 890 млн.грн. на компенсацію відсотків за кредитами прикарпатським аграріям

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  Днями відбулось засідання обласної конкурсної комісії щодо надання суб’єктам господарювання агропромислового комплексу часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

  Умови компенсації визначені постановою Кабінету міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» із змінами., пише СТИК з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

  Комісія затвердила порядок і умови проведення конкурсу. Їх буде опубліковано в газеті «Галичина».

  Постановою Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року №254 передбачено, що у 2018 році часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами виплачується позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн гривень, з яких перевага надається позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

  Обсяг бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті на 2018 рік для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, які спрямовуються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу Івано-Франківської області, становить 890 тис. гривень.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150