Мінфін визначив перелік банків, які уповноважені виплачувати пенсії, грошові допомоги та зарплати бюджетникам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Визначено 34 банки, що уповноважені на виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

  Так, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, у Мінфіні 3 травня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, через які має здійснюватись виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, пише СТИК з посиланням на сайт Міністерства фінансів України.

  За результатами розгляду конкурсної документації претендентів конкурсною комісією прийнято рішення про визнання уповноваженими банками-переможцями конкурсу 34 банки.

  «При цьому банки, які до прийняття цього рішення конкурсної комісії були визначені переможцями конкурсів на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ припинили виконання функцій уповноваженого банку», – йдеться у повідомленні.

  До переліку ввійшли всі державні банки. З повним списком можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

  (Visited 692 times, 1 visits today)
 • 180x150