ПриватБанк хоче продати частину Буковелю за понад 2 мільярди гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ПриватБанк оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу низки великих об’єктів, що перебувають на балансі банку.

  Про це повідомляє прес-служба фінансової установи, пише СТИК.

  Банк має намір запропонувати інвесторам свою частку в гірськолижному курорті «Буковель», готель «Radisson Blu Resort Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі. Також буде виставлено на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» у Дніпрі.

  Мінімальна вартість частини гірськолижного комплексу “Буковель” в складі 14 підвісних канатних доріг, 34 земельних ділянок гірськолижних трас із снігогенераторами, технічних об’єктів, комерційнаої нерухомості площею 4058,5 кв.м. складає 2185,86 млн.грн.

  Стартова вартість готелю Radisson Blu Resort Буковель – 1 048,61 млн.грн. 

  Як йдеться в повідомленні банку, залучення консалтингових компаній дозволить забезпечити прозорі та зрозумілі інвесторам умови продажу об’єктів, а також забезпечити реалізацію власності банку не нижче оціночної вартості, визначеної за результатами оцінки незалежними суб’єктами оціночної діяльності.

  До участі в конкурсі банк запрошує українські та міжнародні компанії з досвідом надання консалтингових послуг з продажу активів на українському ринку й успішними продажами таких об’єктів в Україні та за кордоном.

  Конкурс триватиме до 22 жовтня 2018. Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за ЦИМ посиланням.

  Нагадаємо, що гірськолижний комплекс “Буковель” був взятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

  В Національному банку України неодноразово заявляли про продаж “Буковелю” та інших непрофільних для націоналізованого Приватбанку активів.

  Раніше директор НАБУ Артем Ситник та генпрокурор Юрій Луценко повідомляли, що ГПУ, НАБУ та САП розслідують декілька справ, пов’язаних з Приватбанком. проводить економічні дослідження щодо справи про розкрадання коштів Приватбанку колишніми керівниками або власниками банку.

   

  (Visited 159 times, 1 visits today)
 • 180x150