МІУК підозрюють у розкраданні бюджетних коштів – на підприємстві провели обшуки

 • 180x150
 • Опубліковано:
  У вечір п’ятниці та в ніч на суботу, 23-24 листопада працівники поліції здійснювали обшук з метою вилучення документів на комунальному підприємстві «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія».
   Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "У вечір п’ятниці та в ніч на суботу, 23-24 листопада працівники поліції здійснювали обшук з метою вилучення документів на комунальному підприємстві «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія»."

  У травні слідчий відділ слідчого управління ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області розпочав кримінальне провадження, повідомляє прес-служба підприємства, пише Стик.

  Як йдеться у матеріалах справи, протягом 2016-2018 років посадові особи “зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч законодавству без проведення процедури конкурсних торгів, віддали перевагу ТОВ «Карпатська будівельна компанія» та іншим підрядним організаціям, на освоєння коштів платників податків під час виконання робіт, що пов’язані з утепленням житлових будинків Івано-Франківська, відповідно до «Програми модернізації багатоквартирних житлових будинків міста Івано-Франківська на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 25.12.2015 № 64-2. В результаті цього було розтрачено бюджетні кошти на суму більше 100000,00 гривень”

  Мова йже про роботи з утеплення фасадів житлових будинків за наступними адресами: вул. В. Симоненка, 34, вул. І. Миколайчука, 16, вул. Хіміків, 8, вул. Галицька, 144, 201, вул. Молодіжна, 39, вул. Білозіра, 4, вул. Г. Хоткевича, 65-а та вул. Івасюка, 30.

  Відтак, в ході проведення досудового розслідування виникла необхідність у проведенні перевірки щодо використання бюджетних коштів під час проведення робіт по утепленню фасадів будинків.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150