Швидка заявка на кредит онлайн: 99% підтверджень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Отримати позику сьогодні реально в будь-який час і в будь-якому місці. Проста і швидка заявка на кредит онлайн, оформлена на сайті vashagotivochka, дозволить швидко отримати позитивне рішення і необхідну суму.

  Кредит онлайн: заповнюй заявку – отримуй гроші

  Коли виникають фінансові труднощі, люди вибирають або позичити у друзів, або звернутися в банк, або в ломбард. Але, чи допоможе це насправді закрити фінансове питання і не погіршити стан справ? Адже позичаючи у близьких, існує ризик зіпсувати стосунки, якщо не повернути кошти вчасно, закладаючи коштовну річ до ломбарду, доведеться розпрощатися з нею назавжди, а банківський кредит передбачає чимало труднощів і моментальним його аж ніяк не назвеш. Інша справа – швидка заявка на кредит онлайн у «Ваша Готівочка», заповнивши яку можна отримати перший кредит зі ставкою 0%.

  «Ваша Готівочка» допомагає всім, кому необхідна фінансова допомога. Оформити позики клієнти можуть у комфортних для себе умовах, без прихованих платежів і завищених вимог. Фінанси видаються у представництвах мережі компанії або за допомогою швидкої заявки на кредит онлайн, заповнити яку можна тут, одразу ж після прочитання цієї статті. 99% підтверджень, а це означає лише те, що у «Ваша Готівочка» гроші легко отримає кожен!

  Умови оформлення позики

  Швидко, безпечно, зручно, цілодобово – основні причини, через які українці довіряють цьому надійному кредитору і звертаються знову і знову. Позикоодержувачі самостійно визначають умови – суму і період користування (запропонована сума – від 200 до 7000 гривень, період – від 1-го до 16-ти днів). Передбачені як дострокове погашення, так і пролонгація кредитного періоду.

  Компанія не відмовляє навіть в тих випадках, якщо швидка заявка на кредит онлайн була заповнена клієнтом з поганою КІ, неофіційною формою працевлаштування або тим, що тимчасово не працюють. Отже, якщо вік позичальника від 18-ти до 70-ти років, він має паспорт та ІПН громадянина України, особисту банківську картку VISA або MasterCard, то, безумовно, його заявка буде підтверджена.

  Розглянемо детальніше, що необхідно для оформлення кредиту. Перед тим, як заповнити заявку, необхідно визначитися з умовами і формою отримання коштів (на картку або готівкою). Спочатку у кредитному калькуляторі необхідно визначити умови, після зареєструватися на сайті і вже у персональному кабінеті заповнити форму заявки. Якщо для клієнта оптимальніше оформлення позики готівкою, то це потрібно вказати додатково і вибрати представництво, до якого буде зручніше звернутися.

  Що необхідно вказувати у заявці?

  Жодних труднощів у оформленні позики немає і заповнюється швидка заявка на кредит дуже просто. Клієнт вказує свої паспортні дані, ІПН, номер телефону і e-mail, реквізити картки або адресу відділення «Ваша Готівочка», у якому буде зручно отримати готівку. Компанія не просить клієнта додатково вказувати телефон родича, надавати фото з банківською карткою або з паспортом, вказувати акаунт у соціальній мережі. Після того, як заявка буде розглянута, клієнт отримує SMS-повідомлення з рішенням. Якщо заявка оформлювалась з подальшим отриманням позики готівкою, то можна буде звертатися за адресою вибраного відділення, безготівковий кредит буде переказаний на карточку впродовж лічених хвилин.

  «Ваша Готівочка» – надійний помічник у вирішенні фінансових питань, який оперативно, розгорнуто і чесно надає інформацію стосовно умов кредитування, має чимало вдячних клієнтів і 24/7 готовий виручити грошима!

  zayavka@limefin.com , 0-800-500-660, 067-641-77-77, 095-277-75-73.

  На правах реклами
  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150