Прикарпатський олігарх Бахматюк скаржиться на шантаж і тиск з боку НАБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) чинить тиск на власника групи компаній “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка по справі багаторічної давності щодо рефінансування банку, яким він раніше володів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатський олігарх Олег Бахматюк"

  Про це сам Бахматюк розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону у програмі “Гордон”, передає СТИК.

  “З НАБУ у нас стався конфлікт, який переріс у особистісний. Проти нас були порушені кримінальні справи за заявою особи – шантажистки, яка вимагала у нас гроші… І протягом 3,5 р. нас фактично тероризують. При цьому вони не тероризують чиновників НБУ. Спочатку ми були відкриті, давали документи, у тому числі постанови про закриття кримінальних справ, які були попередньо закриті СБУ і Нацполицией. Але наша відкритість сприймалася як слабкість: чим більше ми давали інформації – тим більше до нас було питань”, – сказав Бахматюк.

  Він стверджує, що важко доводити свою правоту, коли НАБУ порушує закон.

  “Ми стукаємо в двері, розповідаємо, що три з половиною роки не можна розслідувати, розповідаємо, що маски-шоу по тим же самим питанням треба припиняти, розповідаємо, що людина, за заявою якого порушено справу є аферисткою і шантажисткою, яка управляється саме детективами НАБУ, що вже є службовим злочином, який вони здійснюють. Але на це ніхто не реагує, тому що ми апріорі винні… Ми не боїмося закону, ми боїмося кон’юнктури. Коли ми звертаємося до суду, суд боїться НАБУ, тому що НАБУ знає все про суддів, про їхні можливості, колишнє життя. І ти стоїш в нерівних умовах”, – зазначив Бахматюк.

  Нагадаємо, 3,5 роки тому НАБУ відновило справу за епізодом рефінансування на 1,2 млрд грн, хоча воно вже було розслідувано більше чотирьох років тому поліцією і СБУ і після тисячі допитів було закрито. Сам Бахматюк стверджує, що кредит рефінансування його банку “Ві Ей Бі” не виходив і про це було складено акти. За його словами, представник ГО “Фонд порятунку проблемних вкладників” Ірена Росс, яка ініціювала відновлення справи і є “шантажисткою”, повністю управляється детективами НАБУ.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150